Hakkımızda

20 yıllık tecrübemiz ve makine parkımızla; İzmir ve Ege Bölgesi’nde İzmir vinç kiralama, vinç hizmetleri, mobil vinç, sepetli vinç, vinçli kamyon, kiralık iş makinaları gibi birçok alanda; çözüm ortaklarımızla beraber haftanın her günü 24 saat hizmet vermekteyiz.

Sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olan Özcanlar Vinç; kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerine yenilikçi çözümler sunar.

Makine taşıma/kaldırma, direk dikme, çatı montaj/demontaj, araç çekme işlerinde ve 100 tona varan ağırlıkların kaldırmasında uzman ekiple çalışan Özcanlar Vinç, işçi sağlığı ve iş güvenliği kuralları dahilinde hareket ederiz. Tüm projelerimizde hatasız, kazasız ve eksiksiz olarak; zaman planlamasına uygun iş teslim prensibine göre çalışırız. Oluşabilecek sorunları, olasılık olarak kalması için tedbir alır ve sürekli bakım hizmeti sağlarız.

Hizmet verdiğimiz alanlarda en iyisini yapmak için her zaman en iyi özelliklere sahip firma olmaya çalışırız. Hizmet yelpazemizde vinç kiralama İzmir, çevresi ve diğer illerde anında hizmet prensiplerimizdendir; diğer vinç hizmetleri konusunda da, ihtiyacı en uygun şekilde tahlil ederek, ihtiyacı karşılamak bizim işimizdir. Mobil vinç araçlarımızın hareket kabiliyetleri; Sepetli vinç araçlarımızın güvenliği; vinçli kamyon araçlarımızın hızı ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretiriz.

CE ve EN 280 standartlarına uygun araçlar ile çalışır, her sektörel alanda ihtiyacı karşılayan ekipmanlar, personel, donanım ve bilgi ile işimizi yaparız. Kiralık iş makinaları adresiniz Özcanlar Vinç sizinle çalışmaktan mutluluk duyar.